Ovladač mávnutím do lišty s pamětí pod kryt (100271)

Kód: 100271
399 Kč 330 Kč bez DPH 399 Kč / 1 ks
Skladem (9 ks)

Spínač LED osvětlení je primárně určen do Al profilů pod kryt, ale nevylučuje se ani použití kdekoliv jinde. Reaguje na přiblížení "mávnutí rukou". Pracuje tím způsobem, že spíná/vypíná světelný zdroj při krátkém přiblížení ruky k místu senzoru. Přiblížení ruky na alespoň 3s způsobí postupné stmívání nebo rozvicování LED světla (při opětovném přiblížení nad 3s). Pokud neodpojíme přívod napájení, spínač si "pamatuje" poslední nastavenou úroveň osvětlení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohybový spínač "na mávnutí"

Vlastnosti:

Modul spínače je primárně určen k zástavbě do hliníkových profilů spolu s LED páskem ale může být použit kdekoli pod tenkým krytem z polykarbonátu (plexiskla) nebo podobného plastu.
Funkce spínání/vypínání je aktivována přiblížením nebo pomalým pohybem ruky v oblasti dosahu senzoru. Každým mávnutím nebo přiblížením je spínač uveden do opačného stavu tj. prvním mávnutím v oblasti senzoru spínač sepne koncové LED osvětlovací zařízení, dalším mávnutím vypne. Přiblížení ruky na alespoň 3s způsobí postupné stmívání nebo rozvcování LED světla (při opětovném přibližení nad 3s). Pokud neodpojíme přívod napájení, spínač si "pamatuje" poslední nastavenou úroveň osvětlení. Po připojení napájení ke je spínač ve stavu "vypnuto". Zóna detekce je do 5 cm od senzoru. Senzor pracuje pod krytem Al profilu bez nutnosti onažení čidel..

Doplňkové parametry

Kategorie: Spínače/stmívače do ALU profilů
Rozměry: 47x10 mm
Vstupní napětí: 12- 24V stejnosměrných
rozsah detekce: do ~ 5 cm
maximální proud: 8A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: